Меню KDT
МЕНЮ
Для того чтобы сменить домен на .edu.kz прежде необходимо заполнить заявку на сайте otanbilim.kz/requestsedu
Уважаемые школы!!! мы набираем группы для бесплатного обучения по теме "Возможности вашего сайта". Заявки принимаются по обратной связи (тикет)

logo.png?_=1632283368


87172(50-14-74, 50-14-76)

Статикалық бет

2014-2015 оқу жылында өткізілген аудандық
олимпиададан І орын алған оқушылар тізімі

Аты-жөні

Сыныбы

Қорытындысы

Қазақ тілі

1

Тулекбергенова Сымбат

11 Б

І

Құрманалиева Дина Қаласқызы

2

Алимжанова Толғанай

8 В

І

Базарбаева М. Қ.

Француз тілі

3

Жапенова Жібек

10 Ә

І

Кубекова Айкеш Мурзакановна

 

Математика

 

4

Әлібек Нұрсұлтан

10 В

І

Қабдуалиева Боранкүл Қабдуалиқызы

  2013-2014 оқу жылында өткізілген аудандық олимпиададан

ІІ орын алған оқушылар тізімі

Аты-жөні

Сыныбы

Қорытындысы

Қазақ тілі

1

Нұрмағанбетова Жұпар

10 Ә

ІІ

Усабаева Айгүл Аюпжановна

Француз тілі

2

Өмірзақова Әлия

11 А

ІІ

Кубекова Айкеш Мурзакановна

3

Оразгалиева Саида

9 Г

ІІ

Кубекова Айкеш Мурзакановна

Қазақстан тарихы

4

Мергенбек Нұрдәулет

10 Ә

ІІ

Айсакова Майра Бапанқызы

Информатика

5

Сейдазимов Үсен

8 Г

ІІ

Жасуланова Гүлмира


2014-2015 оқу жылында өткізілген аудандық
олимпиададан 
ІІІ орын алған оқушылар тізімі

 

Аты-жөні

Сыныбы

Қорытындысы

Орыс тілі

1

Боқан Мадина

9 Б

ІІІ

Бошанова А. Е.

2

Сембаева Жанель

8 А

ІІІ

Бошанова А. Е.

3

Мархабатова Көзайым

11 Ә

ІІІ

Саулембаева Б. С.

4

Қонысова Назерке

10 А

ІІІ

Нуртазина Г. С.

5

Нуртазина Надин

9 М

ІІІ

Еркінбаева Г. Н.

Француз тілі

6

Нұрпейсова Даяна

9 Г

ІІІ

Кубекова Айкеш Мурзакановна

Химия

7

Жағыпарова Алия

8 А

ІІІ

Кудерина Ш. А.

8

Жанабек Жазира

9 А

ІІІ

Кудерина Ш. А.

9

Ибраева Жанель

11 А

ІІІ

Аймағамбет Д. Ө.

10

Аманбаев Айтұмар

8 М

ІІІ

Өмірұзақ Қ.

Биология

11

Марат Мұқаметжан

9 М

ІІІ

Карбозова Л. К.

География

12

Майлебаев Нұрислам

9 М

ІІІ

Карбозова Л. К.

Физика

13

Кенес Асылбек

10 В

ІІІ

Бақжанова Н.С.

14

Сакен Нариман

9 Б

ІІІ

Коржикова М. Д.

Информатика

15

Байтемиров Айдар

10 В

ІІІ

Магзумова Бақыт Амангелдіқызы

16

Райханова Айгерім

10 Б

ІІІ

Омаров М. М.

17

Ашенов Айдархан

9 Г

ІІІ

Омаров М. М.



2014-2015 оқу жылында өткізілген аудандық
олимпиададан 
мақтау қағазын алған оқушылар тізімі

Аты-жөні

Сыныбы

Қорытындысы

Қазақ тілі

1

Артесханқызы Айсұлу

9 В

Мақтау қағазы

Ченыбаева З. С.

Химия

2

Мухаммедрахым Данияр

11 В

Мақтау қағазы

Аймағамбет Д. Ө.

3

Тынысбек Анэля

10 Б

Мақтау қағазы

Кудерина Ш. А.

Ағылшын тілі

4

Бельгибаева Аида

8 А

Мақтау қағазы

Бердакова Лариса Каримовна

5

Маликова Дана

11 Б

Мақтау қағазы

Ахметбекова Дана Жаумбаевна

География

6

Қайролла Әділ

9 М

Мақтау қағазы Карбозова Л. К.

7

Қырғызбай Дәурен

11

Мақтау қағазы

Мажирова Қ. К.

Биология

8

Мухадди Балым

11 Б

Мақтау қағазы

Хамидуллина А. М.

Қазақстан тарихы

9

Байбек Нұрдәулет

8 В

Мақтау қағазы

Утеубаева Сания

Математика

10

Рыспаева Ақыл

11 А

Мақтау қағазы

Семжанова Саягүл Сербатыровна

Физика

11

Балабеков Әнуар

11 В

Мақтау қағазы

Бақжанова Н.С.

Информатика

12

Сейдазимов Асан

8 Г

Мақтау қағазы

Жасуланова Гүлмира


І орын – 4 оқушы;
ІІ орын – 5 оқушы;
ІІІ орын – 17 оқушы;
Грамота –12 оқушы;
Барлығы – 38 оқушы орын алды. 49%



І
 тоқсан бойынша дарынды оқушылармен жұмыс есебі

ІІ тоқсан бойынша дарынды оқушылармен жұмыс есебі

ІІІ тоқсан бойынша дарынды оқушылармен жұмыс есебі

ІV тоқсан бойынша дарынды оқушылармен жұмыс есебі


 

ДАРЫНДЫ ОҚУШЫЛАРМЕН ЖҰМЫС ҚОРЫТЫНДЫСЫ
2019-2020 ОҚУ ЖЫЛЫ














 

 

Қорытындыны көру үшін сілтемені басыңыз






































































Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауы

МЕКТЕП ДИРЕКТОРЫ

 


Магзумова Бакытгул Амангелдиновна 
Мектеп директоры

Сұрақ қою
Қабылдау уақыты:
Дүйсенбі - Жұма: 10.00 - 16:00
Түскі үзіліс: 13:00 - 14:00

 

Құқық бұзушылыққа жол жоқ!

Choose Colour